Ve spolupráci s katedrou architektury jsme připravili rychlosoutěž o návrh interiéru WORK&CHILL místnosti u nás na fakultě. Místnost B-167 kousek od bufetu bude sloužit nám studentům pro práci i relax, zbývá už ji jen vybavit nábytkem. A to bude tvůj úkol!

Staň se na týden interiérovým designérem a navrhni, jak bude místnost využívaná a jaké kusy nábytku do ní fakulta koupí. Vítězné návrhy budou po vybrání porotou osloveny a společně vytvoří konečný návrh místnosti, který bude do pár týdnů zrealizován.

Přihlas se sám nebo s týmem (max. 4členným) ve formuláři zde: http://stuk.fsv.cvut.cz/soutez-navrh-workchill-mistnosti/
Hned po přihlášení se ti zobrazí podklady včetně půdorysu či rozpočtu a můžeš začít navrhovat. Grafické zpracování je na tobě, můžeš výkresy ručně naskicovat nebo vytvořit v PC. Povinné dokumenty k odevzdání jsou půdorys a seznam vybavení i s cenami, doporučujeme přidat i skici prostoru či jednoduché vizualizace. Místnost B-167 je otevřena každý den k nahlédnutí.

Pro 3 nejlepší týmy máme připraveny zajímavé ceny, největší odměnou ale bude vlastní realizace přímo na fakultě! Tak využij tuhle šanci a pusť se do toho 🙂

PLAKAT_soutez_b167

X