Rádi byste vyhráli COOL ponožky a soutěžili o ceny v celkové hodnotě 230 000 Kč? Umíte navrhnout dřevěnou stavbu nebo konstrukci? Čtěte dál!

Ceny v celkové hodnotě 230 000 Kč čekají na vítěze studentské soutěže Stavby s vůní dřeva 2017, kterou organizuje Nadace dřevo pro život. Uzávěrka soutěžních návrhů je už 

30. června, je proto nejvyšší čas začít na návrzích pracovat. Výhodou naší soutěže je, že do ní můžete přihlásit i své školní práce (bakalářky, diplomky apod.), na kterých už pracujete! Více informací najdete u nás na webu.

Vyhrát můžete už teď! Chystáte se do soutěže přihlásit? Dejte nám to do konce května vědět přes jednoduchý formulář ZDE (stačí vyplnit jméno, školu a e-mail) a pokud své dílo opravdu přihlásíte, získáte COOL PONOŽKY. Ponožky věnovala společnost Lesy ČR s. p. a my Vám je předáme při slavnostním vyhlášení vítězů soutěže dne 12. 9. 2017 v Brně.

 P. S..: Nezapomeňte, že v rámci soutěže máte příležitost navrhnout mobiliář pro české lesy, který se následně opravdu zrealizuje.

Více si přečtěte také v článku k zahájení soutěže a sledujte nás na Facebooku www.facebook.com/StavbySVuniDreva.

Přihlášky do soutěže je nutné zaslat v tištěné i on-line formě. Přihlášky do soutěže jsou přijímány do 30. 6. 2017 on-line na www.StavbySVuniDreva.cz a v tištěné formě na adrese u Uranie 18, 170 00 Praha.

Máte nějaké otázky? Neváhejte a zeptejte se mne na adrese l.trandova@drevoprozivot.cz.

X