Tištěný diář pro studenty Architektury a stavitelství (diAS) 2017/18 je od úterý 5. 9. 2017 bezplatně rozdáván při zápisech studentům prvních ročníků A+S. Od 11. 9. si jej mohou na studijním oddělení vyzvednout studenti vyšších ročníků.

Celá léta byl spor, zda mít diáře na šířku či na výšku. Proto jsme letos udělali čtverec. A není to čtverec obyčejný. Podporuje tvůrčí zlepšení a individuální přizpůsobení. Unikátní čtverečková mřížka v podtisku, která není u diářů vůbec běžná, umožňuje zachycení myšlenek psaným slovem i skicou, a to v měřítku.

… A když nechcete psát ani skicovat, tak si můžete zahrát třeba piškvorky …

V diáři najdete řadu pomůcek. Složit si můžete poměrové měřítko nebo kapsu na pohotovostní ukládání vizitek, karet či poznámek. Jsou zde volné listy pro kreslení v různých měřítkách. Hodit se Vám jistě budou i slevové kupony na bloky a 15% slevy na tisk. V diáři najdete plánky, důležité kontakty, tabulku pro rozvrh výuky i plánování zkoušek.

Psací pomůcku si na blok můžete připevnit pomocí gumičky s poutkem. Gumičku můžete využívat jako záložku, abyste vždy našli aktuální stránku.

Když nechcete diAS nosit s sebou, tak jej jednoduše zavěste a používejte jako nástěnný kalendář.

… a to ještě stále není vše. K tištěné podobě se letos poprvé připojil „e-diAS“, tj. „elektronický sourozenec“, který bude celý rok aktualizován a z něhož si můžete exportovat vybrané události do svých digitálních kalendářů. Společně s návodem, jak používat tištěný diář a webovým náhledem tištěného diáře, najdete jednotlivé události elektronické verze na stránkách https://apluses.cz/akademicky-diar/ Odkazy na akademický diář najdete i z hlavní stránky apluses.cz.

Celý projekt je realizován díky významné finanční podpoře inzerentů a sponzorů. Jejich adresář a inzeráty jsou tudíž nedílnou součástí webové stránky akademického diáře.

Ať jsou Vám obě verze diASu spolehlivým partnerem!

X