Milé studentky, milí studenti,

v rámci bakalářského atelieru tvorby 3 (129AT3) bude možné navštěvovat opět (jako tomu bylo u 129ATV2) jeden atelier v anglickém jazyce. Předpoládá se kapacita 10 českých studentů a 10 studentů zahraničních (zejména z programu ERASMUS). Atelier povede doc. Hlaváček a Ing. arch. Linhartová. Výuka bude probíhat ve čtvrtek od 13.00 v DA-5.

Pokud máte zájem ověřit si své komunikační schopnosti v cizím jazyce, získat zajímavou zkušenost a seznámit se se studenty zahraničních univerzit, napište na e-mail: zuzana.peskova@fsv.cvut.cz následující:

Předmět mailu: AT3 v AJ

Vaše jméno

Známky z předchozí atelierové tvorby (kompozice, „bytovka“, „malá občanka“) a známku ze zkoušky z angličtiny.

Přihlášení je otevřené do 9. 2. 2015 do 12.00. Na základě obdržených e–mailů bude sestaveno pořadí 10 vybraných studentů a 2 náhradníků dle průměru z atelierové tvorby a známky z anglického jazyka. Upřednostněni budou studenti, kteří předchozí atelier absolvovali v češtině.

Dne 10. 2. 2015 budou přihlášení informováni, kdo byl vybrán a individuálně se dořeší zápis v KOSu a případná úprava rozvrhu technické části. V angličtině a s cizinci bude probíhat pouze výuka části architektonické, technická část bude vyučována nezávisle v češtině.

 

X