Aktuální nabídka firem

pro studenty FSv ČVUT v Praze, www.fsv.cvut.cz

Masák&Partner atelier

Do našeho architektonického atelieru Masák&Partner hledáme kolegu/kolegyni se znalostí práce v ArchiCadu a Revit softwaru, na pozici PROJEKTANT.

Jsme mladý a dynamický atelier, který se pohybuje na trhu od roku 1996. Soustředíme se zejména na zprostředkování komplexních služeb klientovi, od spolupráce při developerské činnosti, zaměření (které provádíme vlastními silami), zpracování studie proveditelnosti projektu a ekonomické rozvahy, přes projekční práce až po poradenství, řešení poruch, zpracování posudků a ve vybraných případech zajišťujeme i provádění vybraných staveb. Jádrem atelieru jsou však projekční práce.

Požadujeme:

–       ukončené vysokoškolské studium

–       samostatnost

–       orientace v oboru

–       týmová spolupráce

–       Podstatnou výhodou jsou zkušenosti v oblasti památkových objektů.

Náplň práce:

– náplní práce bude zejména kreslení PD pod vedením vedoucího projektu.

Nabízíme:

–       práci na zajímavých projektech jak v atelieru tak ve stavební praxi

–       práci v příjemném a neformálním kolektivu

–       motivující finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům

–       nástup ihned

–       práce v centru Prahy

–       možnost dalšího pracovního růstu

–       možnost dlouhodobé spolupráce

V případě zájmu zašlete CV + portfolio (pokud máte).

Pozice je vhodná pro absolventy

NABÍDKA DLOUHODOBÉ SPOLUPRÁCE
Do našeho týmu hledáme nového kolegu s chutí zapojit se do zajímavých architektonických projektů.

1) Co nabízíme:
• Dlouhodobou spolupráci na zajímavých architektonických projektech
• Ateliér s dlouholetou tradicí
• Flexibilní pracovní doba

2) Co požadujeme:
• Absolvent nebo student vyššího ročníku VŠ architektonického nebo stavebního směru
• Znalost práce na PC – zejména program Graphisoft ArchiCAD
• ŽL výhodou
• Tvůrčího ducha a chuť do práce

3) Nástup: od prosince 2017
4) Místo výkonu práce: Plzeň – B. Smetany

V případě zájmu zasílejte životopisy na smolik.architekt@gmail.com.
Budeme se těšit.

Jsme architektonická kancelář zabývající se projektováním všech druhů staveb. Hledáme na výpomoc kresličských prací studenta nejlepe obor architektura, se středoškolským vzděláním SPŠ. Nabízíme odborné mentorsví a praxi na zajímavých projektech.
Možno v programu FDV.

GWE, s.r.o.
Šlikova 18
169 00 Praha 6
kontakt Ing.arch. Jan Zikmund
tel.602 645 187

Rádi bychom nabídli možnost stáže pro Vaše studenty, kteří by si rádi vyzkoušeli profesi architekta v praxi a získali tak i nové zkušenosti.
Jsme atelier v Hradci Králové a zapojili jsme se do projektu Cesta pro mladé a v současné době hledáme stážistu, který by rád získal pracovní zkušenosti jako architekt a něco nového se naučil.

Nicola Sitová
asistentka ředitele
+ 420 733 595 859

www.gebasatelier.cz

Atelier Hradec Králové
Tomkova 620
500 03 Hradec Králové

Atelier Praha
Argentinská 38
170 00 Praha 7 – Holešovice

Atelier Brno
Dvořákova 13
602 00 Brno

Czech Republic
IČO : 288 49 442
DIČ : CZ28849442

Navštivte náš Facebook

X