Aktuální nabídka firem

pro studenty FSv ČVUT v Praze, www.fsv.cvut.cz

Hledáme studenta bakalářského nebo magisterského studia v oboru Architektura a urbanismus nebo pozemní stavitelství. Požadujeme dobrou znalost AutoCAD a Sketch Up, smysl pro konstrukční a materiálové řešení, důslednost a smysl pro humor.

Projektová kancelář DOMA architekti se zabývá komplexními projekčními službami. Zabýváme se projekty novostaveb, rekonstrukcemi, interierem, úpravami veřejného parteru i praktickým řešením větších urbanistických celků. Zpracováváme i drobné stavební úpravy částí stávajících staveb včetně venkovních úprav. Snažíme se o kultivovaný architektonický design, který je výslednicí kontextu, osobnosti klienta a ekonomie stavby. Používáme materiály s přihlédnutím k jejich ekologické šetrnosti a zdravotní nezávadnosti. Zabýváme se navrhováním energeticky pasivních domů.

Nástup od 15. 7. 2017

Kontakt:
Ing. arch. Miroslav Ščudla
DOMA architekti
Puškinovo náměstí 17, Praha 6
tel: 777 676 045

Praxe pro studenty v členských firmách Asociace dodavatelů montovaných domů:

Společnost MS Haus – práce v Hradci Králové
Pozice:
Projektant/rozpočtář – nutná znalost ArchiCAD
Projektant/kreslič  – nutná znalost ArchiCAD, Artlantis.
Pomocný stavbyvedoucí – word, excel

VEXTA a.s – práce v Moravské Huzové
Pozice: technická příprava výroby, seznámení se s SW pro výrobu dílenské dokumentace, přípravu podkladů a následného celého výrobního procesu nového domu.

Práce v Bořanovicích u Prahy
Pozice: seznámení se se stavbou dřevostaveb domů přímo na místě u zákazníka – přípravu staveniště, koordinaci navážení domů, realizaci interiérů, kontrolu projektové dokumentace a komunikaci přímo se zákazníky atd..

CZECH PAN – práce Vansdorf
Pozice:
Příprava výrobních dokumentací dřevostaveb ze stavebního systému K-KONTROL (Znalost Autocad/Revit)
Návrh a příprava výrobní dokumentace dřevostaveb s využitím dřevěných I-OSB nosníků (Znalost Autocad/Revit)

Quickhaus
Pozice: pomocné práce na stavbě – v Nebovidech u Brna nebo na jihu Čech. V případě zájmu studenta možné zaškolení a představení technických záležitostí ve firmě v Horní Pěně

DOMY D.N.E.S. – práce Třebíč
Pozice: kreslení a přípravu půdorysů (studií) pro vedoucího projekce na podporu obchodních jednání, případně se dá také vyzkoušet nějaké základní  rozpočtování…(sídlo firmy)

Práce po celé ČR
Pozice: student, který spíše vidí svůj potenciál jako stavoš, nebo technik v terénu, a nebo ten který si nedovede představit svoji „kancelářskou kariéru“ bez toho, aby věděl, jak to chodí na stavbě…(stavby po ČR)

Avanta Systeme spol. s r.o. – práce Brno

Pozice:
obchodní asistent (s ambicí na růst v obchodního manažera)
projektant (se zaměřením především na prováděcí dokumentaci dřevostaveb)
příprava výroby, možnost z MZLU i VUT

V případě Vašeho zájmu o některou z těchto pozic kontaktujte prosím paní Ing. Lenku Trandovou, trandova@admda.cz nebo +420 733 525 525, Asociace dodavatelů montovaných domů

S – správa nemovitostí, a. s. (nástupnická organizace SÚRPMO) hledá projektanta a konstruktéra

POŽADAVKY NA PROJEKTANTA
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Náplň práce: komplexní spoluúčast na zadaném projektu, ve všech úrovních projektu, komunikace s orgány státní správy, účast na stavbě
Kvalifikační požadavky: VŠ stavební – Konstrukce pozemních staveb, Architektura a stavitelství (nebo absolvent 2016/17), znalost práce na PC (AutoCAD, ArchiCAD, MS Office), aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: mzdové ohodnocení (20-35 tis Kč), prémie, flexibilní začátek/konec pracovní doby, zázemí společnosti s historií, příjemné pracovní prostřední a kolektiv.
Nástup: ihned
Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

POŽADAVKY NA KONSTRUKTÉRA
Typ pracovního poměru: práce na zkrácený/plný úvazek úvazek, vhodné i pro studenty jako brigáda
Náplň práce: zaměřování, zakreslování, příprava podkladů pro projektanta, součinnost s projektantem ve všech úrovních projektu
Kvalifikační požadavky: VŠ stavební (alespoň 4. ročník či odpovídající)-Konstrukce pozemních staveb, znalost práce na PC (AutoCAD, ArchiCAD, MS Office), aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B výhodou.
Nabízíme: mzdové ohodnocení (120-150 Kč/hod, resp. 18-25 tis. Kč), prémie, flexibilní začátek/konec pracovní doby, zázemí společnosti s historií, příjemné pracovní prostřední a kolektiv.
Nástup: okamžitě.
Délka pracovního poměru: na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list / pracovní smlouva / DPČ, DPP

V případě zájmu kontaktujte Ing. Richarda Tichého, vedoucího Projekčního střediska A2

S – správa nemovitostí, a.s.
Opletalova 1626/36
110 00 Praha 1
IČO:01807935, DIČ:CZ699000955
GSM: 731 666 461
Tel: 224 423 315
Fax: 221 466 409

X